Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Włoski Tyrol

Firma Herzog (SACHSE Personaldienstleistungen) istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r. Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Agencja Zatrudnienia - Nr certyfikatu: 5950

Pracuj tam gdzie inni spędzają urlop!

Aktualnie dla naszego klienta z Włoch poszukujemy pracowników z branży hotelarsko-gastronomicznej na stanowisko: Kelner/Kelnerka

Opis stanowiska
» prace pomocnicze w kuchni

Wymagania:

» doświadczenie w gastronomii, na podobnym stanowisku
» min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego  lub włoskiego
» wykształcenie kierunkowe mile widziane
» prawo jazdy oraz samochód

Oferujemy:

» włoską umowę o pracę na czas nieokreślony
»  wynagrodzenie zgodne ze stawkami taryfowymi obowiązującymi we Włoszech
» włoskie ubezpieczenie
»  darmowe zakwaterowanie w dni robocze

Wyślij swoje CV online

Nasz partner za granicą, SACHSE – Personaldienstleistungen GmbH