Rekruter / Rekruterka - Katowice

Miejsce pracy: Katowice

Firma Herzog istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r. Posiada filie w 4 krajach Unii Europejskiej. Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Agencja Zatrudnienia - Nr certyfikatu: 5950

Aktualnie poszukujemy pracowników do siedziby firmy Herzog Sp. z o. o., w Katowicach na stanowisko: Rekruter / Rekruterka

Wymagania:

» doświadczenie w pracy w branży HR lub w aktywnej sprzedaży,

» znajomość języka niemieckiego

» znajomość obsługi komputera oraz MS Office

» zdolności organizacyjne i interpersonalne,

» motywacja do pracy, komunikatywność

» prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane

Zakres obowiązków:

» rekrutacja oraz selekcja kandydatów,

» obsługa dokumentacji administracyjno-biurowej,

» opieka i nadzór nad zatrudnionymi pracownikami

Oferujemy:

»  zatrudnienieoparciuumowępracę na cały etat

»  wynagrodzenie 2000zł bruttoprowizja

bądź

»  zatrudnienieoparciuumowępracę na 3/4 etatu

»  wynagrodzenie 1500zł bruttoprowizja

»  pracę w młodym zespole

Wyślij swoje CV online

Nasz partner za granicą, SACHSE – Personaldienstleistungen GmbH