Pracownik biurowy - Krapkowice

Miejsce pracy: Krapkowice

Firma Herzog istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r. Posiada filie w 4 krajach Unii Europejskiej. Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Agencja Zatrudnienia - Nr certyfikatu: 5950

Aktualnie poszukujemy pracowników do siedziby firmy Herzog Sp. z o. o., w Krapkowicach na stanowisko: Pracownik biurowy

Wymagania:

» doświadczenie w pracy w branży HR lub w aktywnej sprzedaży,

» znajomość języka niemieckiego

» znajomość obsługi komputera oraz MS Office

» zdolności organizacyjne i interpersonalne,

» motywacja do pracy, komunikatywność

» prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane

Zakres obowiązków:

» pozyskiwanie nowych firm oraz opieka i nadzór nad nimi,

» obsługa dokumentacji administracyjno-biurowej

Oferujemy:

»  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu

»  wynagrodzenie 1500zł brutto + prowizja

»  pracę w młodym zespole.

Wyślij swoje CV online

Nasz partner za granicą, SACHSE – Personaldienstleistungen GmbH